Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 74ALVT162244DL,118 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | NXP USA Inc. |
| Deel van beskrywing: | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 48SSOP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V |
| Verskaffer toestel pakket | 48-SSOP |
| reeks | 74ALVT |
| Pakket / saak | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Uitgawe Tipe | 3-State |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal Elemente | 4 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal bisse per element | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Logika Type | Buffer, Non-Inverting |
| Invoer Tipe | - |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | 12mA, 12mA |
| Basisproduknommer | 74ALVT162244 |
| 74ALVT162244DL,118 Besonderhede PDF [English] | 74ALVT162244DL,118 PDF - EN.pdf |




IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
74ALVT162244DGG PHILIPS
IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
BUS DRIVER, ALVT SERIES, 4-BIT
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP
IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 48SSOP
IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 48SSOP
74ALVT162245DGG PHI
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP
BUS TRANSCVR, ALVT SERIES, 8-BIT
Bus Transceiver, ALVT Series, 2-
74ALVT162245DL PHILIPS
PHI TSSOP
IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 48SSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
74ALVT162244DL,118NXP USA Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|