Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 0230006.DRT3W |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Hamlin / Littelfuse |
| Deel van beskrywing: | FUSE GLASS 6A 125VAC AXIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.3564 |
| 200+ | $0.5414 |
| 500+ | $0.5243 |
| 1500+ | $0.5142 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningswaarde - AC | 125 V |
| Grootte / Dimensie | 0.177' Dia x 0.571' L (4.50mm x 14.50mm) |
| reeks | 230 |
| Reaksie tyd | Slow Blow |
| Pakket / saak | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Smelt I²t | 380 |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| DC Koue Weerstand | 0.014 Ohms |
| Huidige gradering (ampers) | 6 A |
| Kleur | - |
| Breekskapasiteit @ Rated Voltage | 400A |
| Goedkeuringsagentskap | cUL, METI |
| 0230006.DRT3W Besonderhede PDF [English] | 0230006.DRT3W PDF - EN.pdf |




FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC/VDC AXIAL
FUSE GLASS 6A 125VAC AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
0230006.DRT3WLittelfuse Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|