Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 0663002.ZRLL |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Hamlin / Littelfuse |
| Deel van beskrywing: | FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningswaarde - AC | 250 V |
| Grootte / Dimensie | 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm) |
| reeks | LT-5™ 663 |
| Reaksie tyd | Slow Blow |
| Pakket / saak | Radial, Can, Vertical |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Smelt I²t | 34 |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Koue Weerstand | 0.027 Ohms |
| Huidige gradering (ampers) | 2 A |
| Kleur | - |
| Breekskapasiteit @ Rated Voltage | 35A |
| Goedkeuringsagentskap | CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE |
| 0663002.ZRLL Besonderhede PDF [English] | 0663002.ZRLL PDF - EN.pdf |




FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
0663002.ZRLLLittelfuse Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|