Afrikaans

| Onderdeel nommer: | SMD1812P050TSA |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Hamlin / Littelfuse |
| Deel van beskrywing: | PTC RESET FUSE 15V 500MA 1812 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.3938 |
| 200+ | $0.1571 |
| 500+ | $0.1519 |
| 1000+ | $0.1493 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Max | 15V |
| tipe | Polymeric |
| Tyd om te reis | 150 ms |
| Dikte (Maksimum) | 0.025" (0.63mm) |
| Grootte / Dimensie | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| reeks | POLY-FUSE®, SMD1812 |
| Weerstand - Pos Reis (R1) (Maksimum) | 1 Ohms |
| Weerstand - Aanvanklike (Ri) (Min) | 150 mOhms |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Huidige - Reis (Dit) | 1 A |
| Huidige - Maks | 40 A |
| Huidige - Hou (Ih) (Max) | 500 mA |
| Goedkeuringsagentskap | cURus, TUV |
| SMD1812P050TSA Besonderhede PDF [English] | SMD1812P050TSA PDF - EN.pdf |




SMD1812P075TS/1812-0.75A Original
SMD1812P075TF/33 PPTC
SMD1812P075TF Original
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
SMD1812P050TF PTTC
SMD1812P050TS Original
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
SMD1812P050TF/30 Polytronics
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1812
SMD1812P035TF/30 SEMITEH
SMD1812P075TF/24 SEMITEH
PTC 1812
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
PTC RESET FUSE 15V 500MA 1812
SMD1812P075TS/24 Polytro
SMD1812P075TS Polytronics
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
SMD1812P050TSALittelfuse Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|