Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 70T3519S200BC |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| Deel van beskrywing: | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $287.4918 |
| 200+ | $111.2556 |
| 500+ | $107.3465 |
| 1000+ | $105.4144 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Skryf Siklus Tyd - Woord, Bladsy | - |
| Spanning - Voorsiening | 2.4V ~ 2.6V |
| tegnologie | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| Verskaffer toestel pakket | 256-CABGA (17x17) |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 256-LBGA |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Geheue tipe | Volatile |
| Geheue grootte | 9Mbit |
| Geheue -organisasie | 256K x 36 |
| Geheue koppelvlak | Parallel |
| Geheue formaat | SRAM |
| Klok frekwensie | 200 MHz |
| Basisproduknommer | 70T3519 |
| Toegangstyd | 3.4 ns |
| 70T3519S200BC Besonderhede PDF [English] | 70T3519S200BC PDF - EN.pdf |




IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208PQFP
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208PQFP
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
IC SRAM 18MBIT PAR 256CABGA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
70T3519S200BCRenesas Electronics America Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|