Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 8N3SV76BC-0109CDI8 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| Deel van beskrywing: | IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2.375V ~ 2.625V |
| tipe | VCXO |
| Verskaffer toestel pakket | 6-CLCC (7x5) |
| reeks | FemtoClock® NG |
| Pakket / saak | 6-CLCC |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frekwensie | 156.25MHz |
| Huidige - Voorsiening | 120 mA |
| tel | - |
| Basisproduknommer | 8N3SV76 |
| 8N3SV76BC-0109CDI8 Besonderhede PDF [English] | 8N3SV76BC-0109CDI8 PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 125.009375MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 110MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 425MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 300MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 125.009375MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 300MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO 110MHZ 6-CLCC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
8N3SV76BC-0109CDI8Renesas Electronics America Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|