Afrikaans
| Onderdeel nommer: | QS3126Q |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | IDT (Renesas Electronics Corporation) |
| Deel van beskrywing: | QUADRUPLE BUS SWITCH |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.1444 |
| 200+ | $0.056 |
| 500+ | $0.054 |
| 1000+ | $0.053 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsbron | Single Supply |
| Spanning - Voorsiening | 4.75V ~ 5.25V |
| tipe | Bus Switch |
| Verskaffer toestel pakket | 16-QSOP |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakkie | Bulk |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Onafhanklike stroombane | 4 |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | - |
| kring | 1 x 1:1 |
| Basisproduknommer | QS3126 |
| QS3126Q Besonderhede PDF [English] | QS3126Q PDF - EN.pdf |




QS3126Q
Y-IC is ’n gehalteverskaffer van IDT-marka-produkte. Ons voorsien kliënte van die beste produkte en dienste.
Die QS3126Q is ’n gespesialiseerde warmwisselaar-beheerder geïntegreerde cirkuit (IC) ontwerp vir hoëprestasie-toepassings.
Ondersteun warmwissel-funksionaliteit
Bied oorstroomen oorvoltagebeskerming
Sluit verstelbare stroombegrensings en spoedbeheer in
Bied termiese afsluiting en opnuut-opsies
Verseker betroubare en veilige kragbestuur in kritieke stelsels
Vereenvoudig stelselontwerp en verminder ontwikkelingskedes
Verbeter stelsel-uptime en beskerm sensitiewe komponente
SSOP-16-pakking
Klein vormfaktor
Geskik vir hoë-digtheid stroombordontwerpe
Termieseen elektriese kenmerke geoptimaliseer vir betroubare werking
Hierdie produk is tans in aktiewe produksie
Gelykwaardige of alternatiewe modelle beskikbaar:
- QS3126QA
- QS3126QP
Vir meer inligting, kontak ons verkope deur die Y-IC-webwerf
Bedieners en bergingsisteme
Telekommunikasie-toerusting
Industriële outomatisering en beheerstelsels
Mediese toerusting
Militêre en lugvaarttoepassings
Besoek die Y-IC-webwerf om die mees gesaghebbende datasheet vir die QS3126Q af te laai.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies via die Y-IC-webwerf te kry. Kry ’n kwotasie, leer meer, of maak gebruik van ons tydsgebonde aanbiedings.
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
QUADRUPLE BUS SWITCH
QS3126 0
IDT TSSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
QS3125 - QUICKSWITCH HIGH-SPEED
IDT SOP14
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QS3125S1 IDT
QUALITY SOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
IDT SSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/3
2025/01/27
2024/01/20
2024/12/17
QS3126QIDT, Integrated Device Technology Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|