Afrikaans
| Onderdeel nommer: | IRAMS06UP60A |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Deel van beskrywing: | IC POWER MODULE PLUG N DRIVE INT |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $110.44 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Isolasie | 2000Vrms |
| Spanning | 600 V |
| tipe | IGBT |
| reeks | iMOTION™ |
| Pakket / saak | 23-PowerSIP Module, 19 Leads, Formed Leads |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tube |
| Mounting Type | Through Hole |
| huidige | 6 A |
| opset | 3 Phase |
| IRAMS06UP60A Besonderhede PDF [English] | IRAMS06UP60A PDF - EN.pdf |




IRAMS06UP60A
Infineon Technologies is 'n toonaangewende vervaardiger van halfgeleieroplossings, en Y-IC is ’n kwaliteit verspreider van Infineon-produkte. Y-IC sal kliënte voorsien van die beste produkte en dienste.
Die IRAMS06UP60A is ’n driefasige IGBT-kragmodule ontwerp vir industriële motoraandrywings. Dit kenmerk ’n kompakte 23-PowerSIP-hulsel met 19 lede en gevormde lede vir deur-gaatplaatmontering.
Driefasige IGBT-kragmodule
6A stoomopname
600V spanningsgrens
2000Vrms isolasietoevoer
Deur-gaatplaatmontering
Compact en geïntegreerde ontwerp vir ruimte-beperkte toepassings
Hoë kragdigtheid en doeltreffendheid
Stewige en betroubare prestasie
Die IRAMS06UP60A word in ’n 23-PowerSIP-hulsel verskaf met 19 lede en gevormde lede vir deur-gaatplaatmontering. Die verpakking bied goeie termiese eienskappe en elektriese eienskappe vir sy kraggrens.
Die IRAMS06UP60A is ’n verouderde produk. Kliënte word versoek om kontak te neem met die Y-IC-verkooppan om inligting oor ekwivalente of alternatiewe modelle te kry wat beskikbaar mag wees.
Industriële motoraandrywings
Huishoudelike toestelle
Verhitting-, ventilasieen lugversorgingstelsels (HVAC)
Die mees ouditiewe en gesaghebbende datasheet vir die IRAMS06UP60A is beskikbaar op die Y-IC-webwerf. Kliënte word aanbeveel om die datasheet af te laai vir gedetailleerde produkspesifikasies en prestasie-inligting.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies te kry vir die IRAMS06UP60A op die Y-IC-webwerf. Kry ’n kwotasie, leer meer, of maak gebruik van ons beperkte tyd-aanbod om die beste oplossing vir u projek te vind.
IC PWR MOD PLUG-N-DRIVE 600V 6A
MODULE BRIDGE DRIVER SMD
IGBT Modules
POWER DRIVE MODULE DIP
IGBT Modules
POWER DRIVER MOD IPM DIP
MODULE BRIDGE DRIVER SMD
POWER DRIVER MOD 600V 8A LFRAME
POWER DRIVE MODULE DIP
MOD IPM PWR HYBRID
POWER DRIVER MOD 600V 10A LFRAME
IC MOD PWR HYBRID 600V 15A
IRAMS06UP60B-2. IR
IR New
IRAMS06UP60A-2. IR
PWR MOD 600V 6A 23PWRSIP
IGBT Modules
IC PWR MOD PLUG-N-DRIVE 600V 6A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
IRAMS06UP60AInfineon Technologies |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|