Afrikaans
| Onderdeel nommer: | X9420WS16T1 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| Deel van beskrywing: | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | ±5V |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Temperatuur koëffisiënt (Typ) | ±300ppm/°C |
| taps | Linear |
| Verskaffer toestel pakket | 16-SOIC |
| reeks | XDCP™ |
| Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ) | 40 |
| Weerstand (Ohms) | 10k |
| Pakket / saak | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal krane | 64 |
| Aantal kringe | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Geheue tipe | Non-Volatile |
| koppelvlak | SPI |
| Kenmerke | Selectable Address |
| opset | Potentiometer |
| Basisproduknommer | X9420 |
| X9420WS16T1 Besonderhede PDF [English] | X9420WS16T1 PDF - EN.pdf |




X9420WSF XICOR
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
X9420WSG INTERSIL
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
X9420WSZG INTERSI
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/01/20
2025/07/2
2024/06/5
2025/01/2
X9420WS16T1Renesas Electronics America Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|