Afrikaans
| Onderdeel nommer: | C0402C360F4HACAUTO |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | KEMET |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 0402 36PF 16V ULTRA STAB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0685 |
| 200+ | $0.0273 |
| 500+ | $0.0265 |
| 1000+ | $0.026 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 16V |
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Dikte (Maksimum) | 0.022" (0.55mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X8R |
| Grootte / Dimensie | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| reeks | SMD Auto X8R HT150C |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Pakket / saak | 0402 (1005 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Low ESL, High Temperature |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 36 pF |
| Basisproduknommer | C0402C |
| aansoeke | Automotive |
| C0402C360F4HACAUTO Besonderhede PDF [English] | C0402C360F4HACAUTO PDF - EN.pdf |




CAP CER 36PF 25V X8R 0402
CAP CER 0402 36PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402
CAP CER 3.3PF 25V NP0 0402
CAP CER 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 0402 36PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 10V X8R 0402
CAP CER 36PF 50V X8R 0402
CAP CER 0402 36PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 16V X8R 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 0402
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/02/3
2025/01/27
2024/01/20
2024/12/17
C0402C360F4HACAUTOKEMET |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|