C0402C360F4HACAUTO Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
KEMET C0402C360F4HACAUTO
Onderdeel nommer: C0402C360F4HACAUTO
Vervaardiger / Brand: KEMET
Deel van beskrywing: CAP CER 0402 36PF 16V ULTRA STAB
Inligtingsblaaie:
1.C0402C360F4HACA.pdf ···
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 16V
    Verdraagsaamheid ±1%
    Dikte (Maksimum) 0.022" (0.55mm)
    Temperatuur koëffisiënt X8R
    Grootte / Dimensie 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    reeks SMD Auto X8R HT150C
    Graderings AEC-Q200
    Pakket / saak 0402 (1005 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 150°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount, MLCC
    Loodspasie -
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke Low ESL, High Temperature
    Mislukkingskoers -
    kapasitansie 36 pF