C0805C561KDRACTU Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
KEMET C0805C561KDRACTU
Onderdeel nommer: C0805C561KDRACTU
Vervaardiger / Brand: KEMET
Deel van beskrywing: CAP CER 560PF 1KV X7R 0805
Inligtingsblaaie:
1.C0805C561KDRACT.pdf ···
RoHs Status: Loodvry ​​/ RoHS voldoen
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 1000V (1kV)
    Verdraagsaamheid ±10%
    Dikte (Maksimum) 0.055" (1.40mm)
    Temperatuur koëffisiënt X7R
    Standaard pakket 2,500
    Grootte / Dimensie 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    reeks C
    Graderings -
    Deel Status Active
    verpakking Tape & Reel (TR)
    Pakket / saak 0805 (2012 Metric)
    Ander name 399-7162-2
    C0805C561KDRAC
    C0805C561KDRAC7800
    C0805C561KDRACTU-ND
    Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount, MLCC
    Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited)
    Vervaardiger Standaard Levertyd 49 Weeks
    Lei Styl -
    Loodspasie -
    Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke High Voltage
    Mislukkingskoers -
    gedetailleerde beskrywing 560pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
    kapasitansie 560pF