Afrikaans
| Onderdeel nommer: | C0805C561KDRACTU |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | KEMET |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 560PF 1KV X7R 0805 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Loodvry / RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 2500+ | $0.1101 |
| 5000+ | $0.104 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Dikte (Maksimum) | 0.055" (1.40mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Standaard pakket | 2,500 |
| Grootte / Dimensie | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| reeks | C |
| Graderings | - |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | 0805 (2012 Metric) |
| Ander name | 399-7162-2 C0805C561KDRAC C0805C561KDRAC7800 C0805C561KDRACTU-ND |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vervaardiger Standaard Levertyd | 49 Weeks |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | High Voltage |
| Mislukkingskoers | - |
| gedetailleerde beskrywing | 560pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| kapasitansie | 560pF |
| aansoeke | General Purpose |
| C0805C561KDRACTU Besonderhede PDF [English] | C0805C561KDRACTU PDF - EN.pdf |




CAP CER 560PF 10V X7R 0805
CAP CER 0805
CAP CER 0805
CAP CER 560PF 200V X7R 0805
CAP CER 0805 560PF 100V ULTRA ST
CAP CER 560PF 100V X7R 0805
CAP CER 560PF 100V X7R 0805
CAP CER 0805
CAP CER 560PF 50V X7R 0805
CAP CER 560PF 1KV X7R 0805
CAP CER 560PF 16V X8R 0805
CAP CER 560PF 50V X7R 0805
CAP CER 0805 560PF 16V ULTRA STA
CAP CER 0805 560PF 25V ULTRA STA
CAP CER 560PF 10V X7R 0805
CAP CER 560PF 25V X8R 0805
CAP CER 560PF 10V X8R 0805
CAP CER 0805 560PF 10V ULTRA STA
CAP CER 560PF 200V X7R 0805
CAP CER 560PF 100V X8R 0805
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
C0805C561KDRACTUKEMET |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|