Afrikaans
| Onderdeel nommer: | C1206C470F5GACTU |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | KEMET |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 47PF 50V NP0 1206 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Loodvry / RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.3939 |
| 200+ | $0.1525 |
| 500+ | $0.1471 |
| 1000+ | $0.1445 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 50V |
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Dikte (Maksimum) | 0.035" (0.88mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | C0G, NP0 |
| Standaard pakket | 4,000 |
| Grootte / Dimensie | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| reeks | C |
| Graderings | - |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | 1206 (3216 Metric) |
| Ander name | C1206C470F5GAC C1206C470F5GAC7800 |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vervaardiger Standaard Levertyd | 48 Weeks |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Low ESL |
| Mislukkingskoers | - |
| gedetailleerde beskrywing | 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| kapasitansie | 47pF |
| aansoeke | General Purpose |
| C1206C470F5GACTU Besonderhede PDF [English] | C1206C470F5GACTU PDF - EN.pdf |




CAP CER 47PF 500V C0G 1206
CAP CER 1206 47PF 100V ULTRA STA
CAP CER 1206 47PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 1206
CAP CER 1206 47PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 25V X8R 1206
CAP CER 47PF 200V NP0 1206
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 47PF 200V NP0 1206
CAP CER 47PF 50V NP0 1206
CAP CER 47PF 500V C0G 1206
CAP CER 47PF 10V X8R 1206
CAP CER 47PF 100V X8R 1206
CAP CER 1206 47PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 50V X8R 1206
CAP CER 47PF 100V X8R 1206
CAP CER 47PF 16V X8R 1206
CAP CER 1206 47PF 10V ULTRA STAB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
C1206C470F5GACTUKEMET |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|