C1206C470F5GACTU Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
KEMET C1206C470F5GACTU
Onderdeel nommer: C1206C470F5GACTU
Vervaardiger / Brand: KEMET
Deel van beskrywing: CAP CER 47PF 50V NP0 1206
Inligtingsblaaie:
1.C1206C470F5GACT.pdf ···
RoHs Status: Loodvry ​​/ RoHS voldoen
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 50V
    Verdraagsaamheid ±1%
    Dikte (Maksimum) 0.035" (0.88mm)
    Temperatuur koëffisiënt C0G, NP0
    Standaard pakket 4,000
    Grootte / Dimensie 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    reeks C
    Graderings -
    Deel Status Active
    verpakking Tape & Reel (TR)
    Pakket / saak 1206 (3216 Metric)
    Ander name C1206C470F5GAC
    C1206C470F5GAC7800
    Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount, MLCC
    Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited)
    Vervaardiger Standaard Levertyd 48 Weeks
    Lei Styl -
    Loodspasie -
    Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke Low ESL
    Mislukkingskoers -
    gedetailleerde beskrywing 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
    kapasitansie 47pF