Afrikaans
| Onderdeel nommer: | CBR02C408B3GAC |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | KEMET |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 0201 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0309 |
| 200+ | $0.012 |
| 500+ | $0.0116 |
| 1000+ | $0.0113 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 25V |
| Verdraagsaamheid | ±0.1pF |
| Dikte (Maksimum) | 0.013" (0.33mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | C0G, NP0 |
| Grootte / Dimensie | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| reeks | CBR-SMD RF C0G |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 0201 (0603 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 0.4 pF |
| Basisproduknommer | CBR02C |
| aansoeke | RF, Microwave, High Frequency |
| CBR02C408B3GAC Besonderhede PDF [English] | CBR02C408B3GAC PDF - EN.pdf |




CAP CER 4PF 10V NP0 0201
CAP CER 0.4PF 25V NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 3.9PF 10V NP0 0201
CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 0.4PF 10V NP0 0201
CAP CER 4PF 25V NP0 0201
CAP CER 0.4PF 10V NP0 0201
CAP CER 0.4PF 6.3V NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 0201
CAP CER 4PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 4PF 6.3V NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 0201
CER CAP
CAP CER 3.9PF 6.3V NP0 0201
CAP CER 0201
CAP CER 0.4PF 6.3V NP0 0201
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CBR02C408B3GACKEMET |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|