Afrikaans
| Onderdeel nommer: | L0603CR15JRMST |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | KEMET |
| Deel van beskrywing: | FIXED IND 150NH 300MA 1.2OHM SMD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.1316 |
| 200+ | $0.0525 |
| 500+ | $0.0508 |
| 1000+ | $0.0499 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | Multilayer |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Verskaffer toestel pakket | 0603 (1608 Metric) |
| Grootte / Dimensie | 0.063' L x 0.032' W (1.60mm x 0.81mm) |
| afskerming | Unshielded |
| reeks | L-RMS |
| Graderings | - |
| Q @ Freq | 13 @ 100MHz |
| Pakket / saak | 0603 (1608 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Materiaal - Kern | Ceramic |
| Induktansie Frekwensie - Toets | 100 MHz |
| induktansie | 150 nH |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.028' (0.71mm) |
| Frekwensie - Selfresonante | 800MHz |
| GS Weerstand (DCR) | 1.2Ohm Max |
| Huidige gradering (ampers) | 300 mA |
| Stroom - versadiging (ISAT) | - |
| Basisproduknommer | L0603C |




FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
L0603C8R2MPWST
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED IND 100NH 300MA 1 OHM SMD
FIXED IND 120NH 300MA 1.2OHM SMD
FIXED IND 180NH 300MA 1.3OHM SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/20
2025/07/2
2024/06/5
2025/01/2
L0603CR15JRMSTKEMET |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|