1206J1K20820JCT Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Knowles Syfer 1206J1K20820JCT
Onderdeel nommer: 1206J1K20820JCT
Vervaardiger / Brand: Knowles Syfer
Deel van beskrywing: CAP CER 82PF 1.2KV C0G/NP0 1206
Inligtingsblaaie:
1.1206J1K20820JCT.pdf ···
Omgewingsinligting
Environmental Status Syfer.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 1200V (1.2kV)
    Verdraagsaamheid ±5%
    Dikte (Maksimum) 0.063' (1.60mm)
    Temperatuur koëffisiënt C0G, NP0 (1B)
    Grootte / Dimensie 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
    reeks -
    Graderings -
    Pakket / saak 1206 (3216 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount, MLCC
    Lei Styl -
    Loodspasie -
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke -
    Mislukkingskoers -
    kapasitansie 82 pF