1206Y0630151FAR Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Knowles Syfer 1206Y0630151FAR
Onderdeel nommer: 1206Y0630151FAR
Vervaardiger / Brand: Knowles Syfer
Deel van beskrywing: CAP CER 150PF 63V C0G/NP0 1206
Inligtingsblaaie:
1.1206Y0630151FAR.pdf ···
Omgewingsinligting
Environmental Status Syfer.pdf
RoHs Status:
Ship From: Hong Kong
Kry die laagste pryse per navraag
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 63V
    Verdraagsaamheid ±1%
    Dikte (Maksimum) 0.063' (1.60mm)
    Temperatuur koëffisiënt C0G, NP0 (1B)
    Grootte / Dimensie 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
    reeks FlexiCap™
    Graderings AEC-Q200
    Pakket / saak 1206 (3216 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount, MLCC
    Lei Styl -
    Loodspasie -
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke Soft Termination
    Mislukkingskoers -
    kapasitansie 150 pF