Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1206Y2000821MET |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Knowles Syfer |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 820PF 200V X7R 1206 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.2309 |
| 200+ | $0.0894 |
| 500+ | $0.0863 |
| 1000+ | $0.0847 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 200V |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Dikte (Maksimum) | 0.063" (1.60mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| reeks | FlexiCap™ |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Pakket / saak | 1206 (3216 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Soft Termination |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 820 pF |
| Basisproduknommer | 1206Y |
| aansoeke | Automotive, Boardflex Sensitive |
| 1206Y2000821MET Besonderhede PDF [English] | 1206Y2000821MET PDF - EN.pdf |




CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
1206Y2000821METKnowles Syfer |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|