Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1808J1K00123JDR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Knowles Syfer |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.6865 |
| 200+ | $0.2665 |
| 500+ | $0.2564 |
| 1000+ | $0.252 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Dikte (Maksimum) | 0.079" (2.00mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| reeks | - |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 1808 (4520 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | High Temperature |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 0.012 µF |
| Basisproduknommer | 1808J |
| aansoeke | High Reliability |
| 1808J1K00123JDR Besonderhede PDF [English] | 1808J1K00123JDR PDF - EN.pdf |




CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV C0G/NP0 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV C0G/NP0 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
1808J1K00123JDRKnowles Syfer |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|