Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1808Y0630473MXR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Knowles Syfer |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.2565 |
| 200+ | $0.0994 |
| 500+ | $0.0959 |
| 1000+ | $0.0941 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 63V |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Dikte (Maksimum) | 0.079' (2.00mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.177' L x 0.079' W (4.50mm x 2.00mm) |
| reeks | FlexiCap™ |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 1808 (4520 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Soft Termination |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 0.047 µF |
| Basisproduknommer | 1808Y |
| aansoeke | Boardflex Sensitive |
| 1808Y0630473MXR Besonderhede PDF [English] | 1808Y0630473MXR PDF - EN.pdf |




CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
1808Y0630473MXRKnowles Syfer |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|