1812J1000822KAT Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Knowles Syfer 1812J1000822KAT
Onderdeel nommer: 1812J1000822KAT
Vervaardiger / Brand: Knowles Syfer
Deel van beskrywing: CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
Inligtingsblaaie:
1.1812J1000822KAT.pdf ···
Omgewingsinligting
Environmental Status Syfer.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 100V
    Verdraagsaamheid ±10%
    Dikte (Maksimum) 0.098' (2.50mm)
    Temperatuur koëffisiënt C0G, NP0 (1B)
    Grootte / Dimensie 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
    reeks -
    Graderings AEC-Q200
    Pakket / saak 1812 (4532 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount, MLCC
    Lei Styl -
    Loodspasie -
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke -
    Mislukkingskoers -
    kapasitansie 8200 pF