Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1812Y1K20120FCT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Knowles Syfer |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.7161 |
| 200+ | $0.2768 |
| 500+ | $0.2681 |
| 1000+ | $0.2636 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 1200V (1.2kV) |
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Dikte (Maksimum) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | C0G, NP0 |
| Grootte / Dimensie | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| reeks | FlexiCap™ |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 1812 (4532 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Soft Termination |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 12 pF |
| Basisproduknommer | 1812Y |
| aansoeke | Boardflex Sensitive |
| 1812Y1K20120FCT Besonderhede PDF [English] | 1812Y1K20120FCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812
CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
1812Y1K20120FCTKnowles Syfer |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|