1812Y2000680KFR Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Knowles Syfer 1812Y2000680KFR
Onderdeel nommer: 1812Y2000680KFR
Vervaardiger / Brand: Knowles Syfer
Deel van beskrywing: CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1812
Inligtingsblaaie:
1.1812Y2000680KFR.pdf ···
Omgewingsinligting
Environmental Status Syfer.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 200V
    Verdraagsaamheid ±10%
    Dikte (Maksimum) 0.098" (2.50mm)
    Temperatuur koëffisiënt C0G, NP0
    Grootte / Dimensie 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
    reeks FlexiCap™
    Graderings -
    Pakket / saak 1812 (4532 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount, MLCC
    Lei Styl -
    Loodspasie -
    Hoogte - Sit (Max) -
    Kenmerke Soft Termination
    Mislukkingskoers -
    kapasitansie 68 pF