Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1812Y6300151GAT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Knowles Syfer |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.5725 |
| 200+ | $0.2225 |
| 500+ | $0.2138 |
| 1000+ | $0.2109 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 630V |
| Verdraagsaamheid | ±2% |
| Dikte (Maksimum) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | C0G, NP0 (1B) |
| Grootte / Dimensie | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| reeks | FlexiCap™ |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Pakket / saak | 1812 (4532 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Soft Termination |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 150 pF |
| Basisproduknommer | 1812Y |
| aansoeke | Automotive, Boardflex Sensitive |
| 1812Y6300151GAT Besonderhede PDF [English] | 1812Y6300151GAT PDF - EN.pdf |




CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 15PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V X7R 1812
CAP CER 15PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 15PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V X7R 1812
CAP CER 15PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V X7R 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 1812
CAP CER 150PF 630V X7R 1812
CAP CER 15PF 630V C0G/NP0 1812
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
1812Y6300151GATKnowles Syfer |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|