Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 2220J0160824KXR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Knowles Syfer |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 16V |
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Dikte (Maksimum) | 0.098" (2.50mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| reeks | - |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 2220 (5750 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | - |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 0.82 µF |
| Basisproduknommer | 2220J |
| aansoeke | General Purpose |
| 2220J0160824KXR Besonderhede PDF [English] | 2220J0160824KXR PDF - EN.pdf |




CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.082UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
CAP CER 0.82UF 16V X7R 2220
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
2220J0160824KXRKnowles Syfer |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|