Afrikaans

| Onderdeel nommer: | A2P1HV |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Knowles Voltronics |
| Deel van beskrywing: | CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 1250V SMD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $86.1118 |
| 200+ | $34.36 |
| 500+ | $33.2117 |
| 1000+ | $32.6439 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 1250 V |
| Grootte / Dimensie | - |
| reeks | A2_HV |
| Q @ Freq | 2000 @ 100MHz |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | General Purpose |
| Dielektriese Materiaal | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Capacitance Range | 0.3 ~ 1.2pF |
| Aanpassingstipe | Top |
| A2P1HV Besonderhede PDF [English] | A2P1HV PDF - EN.pdf |




5.08MM EURO HEADER RA DL STACK G
CONN ADAPT BNC JACK TO SMA JACK
IGBT MOD 1200V 75A ACEPACK2
CAP CER MLCC 1812
RES 35.7K OHM 1% 1/4W AXIAL
CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
SWITCH PUSH DPST 16A 250V
IC FPGA 132QFN
CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 250V SMD
SWITCH PUSH DPST 16A 250V
RES SMD 12K OHM 0.1% 1/8W 1206
MEMS OSC XO 212.5MHZ LVDS
6 X 6 MM, 8.5 MM ACTUATOR HEIGHT
8D 4C 4#8 PIN J/N
CONN SOCKET 100POS R/A SMD GOLD
IC FPGA 132QFN
CIR 85C 85#16 PIN RECP WALL
IGBT MOD 1200V 75A ACEPACK2
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
A2P1HVKnowles Voltronics |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|