ESR10EZPF1272 Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Rohm Semiconductor ESR10EZPF1272
Onderdeel nommer: ESR10EZPF1272
Vervaardiger / Brand: LAPIS Technology
Deel van beskrywing: RES SMD 12.7K OHM 1% 0.4W 0805
Inligtingsblaaie:
1.ESR10EZPF1272.pdf ···
Inligtingsblaaie
ESR Series Datasheet.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±1%
    Temperatuur koëffisiënt ±100ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket 0805
    Grootte / Dimensie 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    reeks ESR
    weerstand 12.7 kOhms
    Graderings AEC-Q200
    Krag (Watts) 0.4W, 2/5W
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakket / saak 0805 (2012 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) 0.026" (0.65mm)