Afrikaans

| Onderdeel nommer: | PFG.2B.314.CLLM31Z |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | LEMO |
| Deel van beskrywing: | CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder Cup |
| afskerming | Shielded |
| Shell grootte, MIL | - |
| Shell grootte - Invoeg | 314 |
| Shell Materiaal | Brass |
| Shell Afwerking | Chrome |
| reeks | 2B |
| Primêre materiaal | Metal |
| Pakkie | Bulk |
| geaardheid | G |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 250°C |
| Aantal posisies | 14 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line); Panel Mount |
| Mounting Feature | Front and Rear Side Nut |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Voeg materiaal in | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Kenmerke | Backshell |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 6.5A |
| Kontak Materiaal | Bronze |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 59.0µin (1.50µm) |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Kleur | Silver |
| Kabel opening | 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) |
| Basisproduknommer | PFG |
| Backshell Materiaal, Plating | Brass, Chrome |
| aansoeke | - |




LBR KeyG 14C BLK CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
LBR KeyG 14C CHR 3.1mm M BROWN
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
LBR KEYG 16C CHR 5.2MM D
LBR KeyG 14C CHR 8.2mm D
LBR KeyG 12C CHR 9.2mm D
LBR KeyG 16C CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
LBR KEYG 12C CHR 6.2MM D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
LBR KeyG 14C CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
PFG.2B.314.CLLM31ZLEMO |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|