Afrikaans
| Onderdeel nommer: | LTC2978CUP#PBF |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | LINEAR |
| Deel van beskrywing: | IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 3.3V, 4.5 V ~ 15 V |
| Spanning - Inset | - |
| Verskaffer toestel pakket | 64-QFN (9x9) |
| reeks | - |
| Deel Status | Obsolete |
| verpakking | Tube |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Huidige - Voorsiening | 10mA |
| aansoeke | Power Supply Controller/Monitor |
| LTC2978CUP#PBF Besonderhede PDF [English] | LTC2978CUP#PBF PDF - EN.pdf |




LTC2978CUP#PBF
Analog Devices Inc.
Die LTC2978CUP#PBF is ’n geïntegreerde kragbestuurbestuurder en monitor van kragtoevoerpanele van Analog Devices. Hierdie kragbestuurder voorsien betroubare en doeltreffende kraghantering vir verskeie eenhede en stelsels.
Kragtoevoerpanele en monitor, Ondersteun 3,3V, 4,5V tot 15V voedingspannetjies, 10 mA voedsysteemstroom, Bedryftemperatuurbereik van 0°C tot 70°C, Oppervlakmontage 64-WFQFN verleë plaat-pakket
Omvattende beheer en monitering van kragtoevoer, Breë ingangsspanningbereik, Lae stromoeding, Operasies oor die industriële temperatuurgrens
64-WFQFN verleë plaat-pakket, Oppervlakmontage, Pakketgrootte van 9x9 mm
Die LTC2978CUP#PBF is ’n verouderde produk, Daar kan ekwivalente of alternatiewe modelle beskikbaar wees, kontak asseblief ons verkope-span via die webwerf vir meer inligting
Kragtoevoerpanele/monitering toepassings
Die mees gesaghebbende datasheet vir die LTC2978CUP#PBF is beskikbaar op ons webwerf. Dit word aanbeveel dat kliënte dit aflaai.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die LTC2978CUP#PBF via ons webwerf te bekom. Kry ’n Kwotasie of leer meer oor hierdie tydelike aanbod.
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LTC2978AUP LTC
IC PWR SUPPLY MGR
IC PWR SUPPLY MGR
LINEAR QFN64
IC PWR SUPPLY MGR
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LT QFN
LTC2978CUP/011P-1PBF LINEAR
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LINEAR QFN64
LINEAR QFN64
LTC2978CUP/LTC2978IUP LT
IC PWR SUPPLY MGR
LTC2978CUP#008T-3PBF LT
LT QFN64
IC PWR SUPPLY MONITOR OCT 64QFN
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LINEAR QFN64
IC PWR SUPPLY MONITOR OCT 64QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
LTC2978CUP#PBFLINEAR |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|