Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 2EZ75D5 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | DIODE ZENER 75V 2W DO204AL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10+ | $0.0204 |
| 100+ | $0.0199 |
| 300+ | $0.0195 |
| 1000+ | $0.0192 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Zener (Nom) (Vz) | 75 V |
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.2 V @ 200 mA |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Verskaffer toestel pakket | DO-204AL (DO-41) |
| reeks | - |
| Krag - Maks | 2 W |
| Pakket / saak | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Impedansie (Max) (Zzt) | 90 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500 nA @ 56 V |
| Basisproduknommer | 2EZ75 |
| 2EZ75D5 Besonderhede PDF [English] | 2EZ75D5 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 8.2V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
2EZ8.2D PHY
Interface
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
2EZ75D5Microchip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|