Afrikaans
| Onderdeel nommer: | DSC1001DC1-074.2500 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.2687 |
| 140+ | $0.906 |
| 560+ | $0.8759 |
| 980+ | $0.8601 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 1.8V ~ 3.3V |
| tipe | XO (Standard) |
| Verspreid Spektrum Bandwydte | - |
| Grootte / Dimensie | 0.098' L x 0.079' W (2.50mm x 2.00mm) |
| reeks | DSC1001 |
| Graderings | AEC-Q100 |
| Pakket / saak | 4-SMD, No Lead |
| Pakkie | Tube |
| uitset | CMOS |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| funksie | Standby (Power Down) |
| Frekwensie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frekwensie | 74.25 MHz |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 8.7mA |
| Huidige - Toevoer (Disable) (Max) | 15µA |
| Basis resonator | MEMS |
| Basisproduknommer | DSC1001 |
| Absolute trekreeks (APR) | - |




MEMS OSC XO 66.6600MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
DSC1001DC1-074.2500Microchip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|