Afrikaans
| Onderdeel nommer: | DSC1121CE1-100.0000T |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2.25V ~ 3.6V |
| tipe | XO (Standard) |
| Verspreid Spektrum Bandwydte | - |
| Grootte / Dimensie | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| reeks | DSC1121 |
| Graderings | AEC-Q100 |
| Pakket / saak | 6-SMD, No Lead |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| uitset | CMOS |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| funksie | Enable/Disable |
| Frekwensie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frekwensie | 100 MHz |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 35mA |
| Huidige - Toevoer (Disable) (Max) | 22mA |
| Basis resonator | MEMS |
| Basisproduknommer | DSC1121 |
| Absolute trekreeks (APR) | - |




MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSCILLATOR LOW JITTER
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0012MHZ CMOS SMD
MEMS OSCILLATOR LOW JITTER
MEMS OSC 30MHZ LVCMOS 50PPM 3.2X
MEMS OSC XO 25.6000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC LOW JITTET 30MHZ LVCMOS
MEMS OSC 30MHZ LVCMOS 50PPM 3.2X
MEMS OSC XO 25.0012MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 133.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.6000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 133.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DSC1121CE1-100.0000TMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|