Afrikaans

| Onderdeel nommer: | MXPLAD30KP48AE3 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $96.6277 |
| 200+ | $37.3945 |
| 500+ | $36.0794 |
| 1000+ | $35.4306 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Omgekeer Standoff (Typ) | 48V |
| Spanning - Klem (Max) @ Ipp | 77.4V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 53.3V |
| Unidirectionele kanale | 1 |
| tipe | Zener |
| Verskaffer toestel pakket | PLAD |
| reeks | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 30000W (30kW) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Nonstandard SMD |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 390A |
| Capaciteit @ Frequency | - |
| Basisproduknommer | PLAD30 |
| aansoeke | General Purpose |
| MXPLAD30KP48AE3 Besonderhede PDF [English] | MXPLAD30KP48AE3 PDF - EN.pdf |




BI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
UNI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
BI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
BI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
UNI-DIRECTIONAL TVS
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/8
2025/01/27
2024/06/19
2024/10/16
MXPLAD30KP48AE3Microchip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|