Microchip Technology PIC16C642T-20E/SO
Onderdeel nommer: PIC16C642T-20E/SO
Vervaardiger / Brand: Micrel / Microchip Technology
Deel van beskrywing: IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
Inligtingsblaaie:
1.PIC16C642T-20E/.pdf ···
RoHs Status:
Ship From: Hong Kong
Kry die laagste pryse per navraag
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanning - Voorsiening (Vcc / Vdd) 4V ~ 6V
    Verskaffer toestel pakket 28-SOIC
    spoed 20MHz
    reeks PIC® 16C
    RAM grootte 176 x 8
    Program geheue tipe OTP
    Program geheue grootte 7KB (4K x 14)
    randapparatuur Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT
    Pakket / saak 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Ossillator Tipe External
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Werkstemperatuur -40°C ~ 125°C (TA)