Afrikaans

| Onderdeel nommer: | PIC16C642T-20E/SO |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening (Vcc / Vdd) | 4V ~ 6V |
| Verskaffer toestel pakket | 28-SOIC |
| spoed | 20MHz |
| reeks | PIC® 16C |
| RAM grootte | 176 x 8 |
| Program geheue tipe | OTP |
| Program geheue grootte | 7KB (4K x 14) |
| randapparatuur | Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT |
| Pakket / saak | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Ossillator Tipe | External |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal I / O | 22 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| EEPROM Grootte | - |
| Data Converters | - |
| Kerngrootte | 8-Bit |
| Kernverwerker | PIC |
| verbinding | - |
| Basisproduknommer | PIC16C642 |
| PIC16C642T-20E/SO Besonderhede PDF [English] | PIC16C642T-20E/SO PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44TQFP
MICROCHIP DIP40
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB EPROM/UV 28CDIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SPDIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44TQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/3
2025/01/27
2024/01/20
2024/12/17
PIC16C642T-20E/SOMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|