Afrikaans
| Onderdeel nommer: | PIC17C44-25I/L |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $17.498 |
| 200+ | $6.7719 |
| 500+ | $6.5344 |
| 1000+ | $6.4165 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening (Vcc / Vdd) | 4.5V ~ 6V |
| Verskaffer toestel pakket | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| spoed | 25MHz |
| reeks | PIC® 17C |
| RAM grootte | 454 x 8 |
| Program geheue tipe | OTP |
| Program geheue grootte | 16KB (8K x 16) |
| randapparatuur | POR, PWM, WDT |
| Pakket / saak | 44-LCC (J-Lead) |
| Pakkie | Tube |
| Ossillator Tipe | External |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O | 33 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| EEPROM Grootte | - |
| Data Converters | - |
| Kerngrootte | 8-Bit |
| Kernverwerker | PIC |
| verbinding | UART/USART |
| Basisproduknommer | PIC17C44 |
| PIC17C44-25I/L Besonderhede PDF [English] | PIC17C44-25I/L PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
PIC17C44-25I/LMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|