Afrikaans
| Onderdeel nommer: | PIC32MX570F512H-V/MR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $6.73 |
| 200+ | $2.6045 |
| 500+ | $2.5139 |
| 1000+ | $2.4687 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening (Vcc / Vdd) | 2.3V ~ 3.6V |
| Verskaffer toestel pakket | 64-QFN (9x9) |
| spoed | 40MHz |
| reeks | Automotive, AEC-Q100, PIC® 32MX |
| RAM grootte | 64K x 8 |
| Program geheue tipe | FLASH |
| Program geheue grootte | 512KB (512K x 8) |
| randapparatuur | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Pakket / saak | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakkie | Tube |
| Ossillator Tipe | Internal |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Aantal I / O | 49 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| EEPROM Grootte | - |
| Data Converters | A/D 28x10b |
| Kerngrootte | 32-Bit Single-Core |
| Kernverwerker | MIPS32® M4K™ |
| verbinding | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Basisproduknommer | PIC32MX570 |
| PIC32MX570F512H-V/MR Besonderhede PDF [English] | PIC32MX570F512H-V/MR PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
PIC32MX570F512H-V/MRMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|