Afrikaans

| Onderdeel nommer: | SK645L-TP |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micro Commercial Components (MCC) |
| Deel van beskrywing: | Interface |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.438 |
| 10+ | $0.349 |
| 30+ | $0.3102 |
| 100+ | $0.2628 |
| 500+ | $0.2413 |
| 1000+ | $0.2284 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 650 mV @ 6 A |
| Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) | 45 V |
| tegnologie | Schottky |
| Verskaffer toestel pakket | SMC (DO-214AB) |
| spoed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| reeks | - |
| Pakket / saak | DO-214AB, SMC |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Bedryfstemperatuur - aansluiting | -55°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 45 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) | 6A |
| Capaciteit @ Vr, F | 200pF @ 4V, 1MHz |
| Basisproduknommer | SK645 |




DIODE SCHOTTKY 40V 6A SMC
SWITCH SLIDE
UTC SOP8S
WASHER
SKYMEDI QFP
SKYMEDI BGA
Interface
SENSONG SOP-8
Interface
SKYMEDI BGA4.5*
SKYMEDI LQFP48
SKYMEDI QFP
SOP-8 SENSORY
IC OFFLINE SWITCH
SKYMEDI BGA
SKYMEDI BGA
SCR 1.6KV 55A TO218AC
SKYMEDI QFN
Interface
IGBT Modules
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SK645L-TPMicro Commercial Co |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|