Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1N5951CG |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Microsemi |
| Deel van beskrywing: | DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $6.7134 |
| 200+ | $2.5978 |
| 500+ | $2.5075 |
| 1000+ | $2.4616 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Zener (Nom) (Vz) | 120 V |
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.2 V @ 200 mA |
| Verdraagsaamheid | ±2% |
| Verskaffer toestel pakket | DO-204AL (DO-41) |
| reeks | - |
| Krag - Maks | 1.25 W |
| Pakket / saak | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Impedansie (Max) (Zzt) | 380 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 91.2 V |
| Basisproduknommer | 1N5951 |




DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO213AB
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 3W AXIAL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
VOLTAGE REGULATOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
1N5951CGMicrosemi Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|