Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1WCC268 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | NTE Electronics, Inc. |
| Deel van beskrywing: | RES 6.8K OHM 10% 1W AXIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $10.3804 |
| 200+ | $4.1417 |
| 500+ | $4.0044 |
| 1000+ | $3.9351 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Temperatuur koëffisiënt | - |
| Verskaffer toestel pakket | Axial |
| Grootte / Dimensie | 0.225" Dia x 0.562" L (5.72mm x 14.27mm) |
| reeks | - |
| weerstand | 6.8 kOhms |
| Krag (Watts) | 1W |
| Pakket / saak | Axial |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bag |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | - |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Carbon Composition |




RES 100K OHM 10% 1W AXIAL
RES 330 OHM 10% 1W AXIAL
RES 220 OHM 10% 1W AXIAL
RES 220K OHM 10% 1W AXIAL
RES 33K OHM 10% 1W AXIAL
RES 470 OHM 10% 1W AXIAL
RES 47K OHM 10% 1W AXIAL
RES 330K OHM 10% 1W AXIAL
RES 680 OHM 10% 1W AXIAL
RES 68K OHM 10% 1W AXIAL
RES 22K OHM 10% 1W AXIAL
RES 15K OHM 10% 1W AXIAL
RES 150 OHM 10% 1W AXIAL
RES 1K OHM 10% 1W AXIAL
RES 4.7K OHM 10% 1W AXIAL
RES 3.3K OHM 10% 1W AXIAL
RES 1.5K OHM 10% 1W AXIAL
RES 150K OHM 10% 1W AXIAL
RES 2.2K OHM 10% 1W AXIAL
RES 10K OHM 10% 1W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1WCC268NTE Electronics, Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|