Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 183-015-113R541 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | NorComp |
| Deel van beskrywing: | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.0147 |
| 210+ | $3.1981 |
| 490+ | $3.0922 |
| 980+ | $3.0385 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Meter | - |
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| Shell Grootte, Connector Layout | 2 (DA, A) |
| Shell Materiaal, Voltooi | Steel, Nickel Plated |
| reeks | 183 |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies | 15 |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | - |
| Flens Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Kenmerke | Board Lock, Grounding Indents |
| Dielektriese Materiaal | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Huidige gradering (ampers) | 5A |
| Kontak Tipe | Signal |
| Kontak Materiaal | Brass |
| Kontak Vorm | - |
| Kontak Voltooi Dikte | Flash |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Connector Style | D-Sub |
| Kleur | Black |
| Basisproduknommer | 183-015 |
| Backset Spacing | 0.590' (14.99mm) |




CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
183-015-113R541NorComp Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|