Afrikaans
| Onderdeel nommer: | AS3602E |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Ohmite |
| Deel van beskrywing: | POT 250 OHM 1/2W CARBON LINEAR |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Beëindigingstyl | Solder Lug |
| Temperatuur koëffisiënt | - |
| taps | Linear |
| Grootte - Liggaam | Round - 0.500" Dia (12.70mm) |
| reeks | AS |
| Rotasie | 295° |
| Weerstandsmateriaal | Carbon |
| Weerstand (Ohms) | 250 |
| Krag (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Pakkie | Bulk |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal Draaie | 1 |
| Aantal bendes | 1 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Kenmerke | - |
| Bushing onderwerp | 1/4-32 |
| Ingeboude skakelaar | None |
| Aanpassingstipe | User Defined |
| Aktuator Type | Slotted |
| Aktuator Lengte | 0.625" (15.88mm) |
| Aktuator Diameter | 0.125" (3.18mm) |




ABSOLUTE ENCODER AS36-ASC36
ALPHA TO-92
POT 100 OHM 1/2W CARBON LINEAR
AI MSOP8
IC PMU MULTI-STANDARD 48-QFN
IC PMU MULTI-STANDARD 48-QFN
IC PMU MULTI-STANDARD 48-QFN
ALRHA TO-92
AS QFN
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT TDIP-8
AS1346-BTDT-3318 MLPD12 LF T&R
AS3603J AMS
NA NA
AS3603JFA-Z AMS
POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR
INVENTE QFN-48
IC HEADPHONE NOISE-CANCEL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
AS3602EOhmite |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|