Afrikaans

| Onderdeel nommer: | OSTTQ040100 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | On-Shore Technology, Inc. |
| Deel van beskrywing: | TERM BLOCK 4POS 5MM PCB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.7999 |
| 200+ | $1.1177 |
| 500+ | $1.0806 |
| 1000+ | $1.062 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Beëindiging | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Wire Meter | 14-22 AWG |
| Spanning | 300 V |
| Draaimoment - Skroef | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| reeks | OSTTQ |
| Skroefdraad | M3 |
| Skroefmateriaal - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Posisies per vlak | 4 |
| steek | 0.197' (5.00mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -30°C ~ 105°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal vlakke | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Paringsoriëntering | Angled |
| Behuisingsmateriaal | Thermoplastic |
| Kenmerke | - |
| huidige | 15 A |
| Kontak Materiaal - Plating | - |
| Kleur | Black |
| Klemmateriaal - Plating | Steel, Stainless |
| Basisproduknommer | OSTTQ04 |




TERM BLOCK 22POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 6POS 5MM PCB
TERM BLOCK 24POS 5MM PCB
TERM BLOCK 10POS 5MM PCB
TERM BLOCK 14POS 5MM PCB
TERM BLOCK 5POS 5MM PCB
TERM BLOCK 8POS 5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 5MM PCB
TERM BLOCK 9POS 5MM PCB
TERM BLOCK 22POS 5MM PCB
TERM BLOCK 13POS 5MM PCB
TERM BLOCK 24POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 21POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 3POS 5MM PCB
TERM BLOCK 12POS 5MM PCB
TERM BLOCK 2POS 5MM PCB
TERM BLOCK 7POS 5MM PCB
TERM BLOCK 21POS 5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 11POS 5MM PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
OSTTQ040100On Shore Technology Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|