Afrikaans

| Onderdeel nommer: | PP10-5-12 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | TDK-Lambda, Inc. |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 12V 8W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 4 | - |
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 12V |
| Spanning - Inset (Min) | 4.5V |
| Spanning - Inset (Max) | 7.2V |
| tipe | Isolated Module |
| Verskaffer toestel pakket | - |
| Grootte / Dimensie | 1.85" L x 1.65" W x 0.31" H (47.0mm x 42.0mm x 8.0mm) |
| reeks | PP (10W) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Krag (Watts) | 8 W |
| Pakket / saak | 4-DIP Module |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 71°C (With Derating) |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | Remote On/Off, OVP, SCP |
| doeltreffendheid | - |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 700mA |
| aansoeke | ITE (Commercial) |
| PP10-5-12 Besonderhede PDF [English] | PP10-5-12 PDF - EN.pdf |




PP10-5-12
tdk-lambda
Die PP10-5-12 is ’n ’n uitsonderlike spoedomskakelingmetode met ’n isolasie van DC-DC, wat uit die tdk-lambda PP-reeks kom. Dit het ’n afstandskoppelknoppie aan/uit, oorlaai-beskerming, en kortsluitingsbeskerming.
1 uitset
8W krag
Afstandskoppelknoppie aan/uit
Oorlaai-beskerming
Kortsluitingsbeskerming
Klein grootte
Hoë doeltreffendheid
Betroubare prestasie
Wye bedryfstemperatuurbereik
4-DIP module
Grootte: 1.85'' L x 1.65'' W x 0.31'' H (47,0mm x 42,0mm x 8,0mm)
Hierdie produk is verouderd
Ekwivalente of alternatiewe modelle beskikbaar; kontak asseblief ons verkope-span vir meer inligting
Inligtingstegnologie-toerusting (IT)
Finansiële en kommersiële toepassings
Die mees gesaghebbende datasheet vir die PP10-5-12 is beskikbaar op ons webwerf. Ouers word aanbeveel om dit af te laai.
Kry ’n kwotasie vir die PP10-5-12 op ons webwerf. Beperkte tyd aanbod!
DC DC CONVERTER 15V 11W
DC DC CONVERTER 5V 10W
DC DC CONVERTER 15V 8.4W
IGBT ASSEMBLY HBRIDGE 600V 100A
IGBT Modules
IGBT ASSEMBLY 3-PHASE 600V 100A
DC DC CONVERTER 12V 11W
DC DC CONVERTER 5V 10W
LAMBDA New
DC DC CONVERTER 15V 11W
DC DC CONVERTER 5V 9W
DC DC CONVERTER 12V 11W
IGBT ASSEMBLY 3PHASE 1200V 100A
LAMBDA New
NEMICLAMBDA New
CIR BRKR MAG-HYDR PUSH-PULL
IGBT ASSY H-BRIDGE 1200V 100A
ABB New
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
PP10-5-12TDK-Lambda Americas Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|