Afrikaans
| Onderdeel nommer: | DSA500200L |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Panasonic |
| Deel van beskrywing: | TRANS PNP 50V 0.5A SMINI3 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Versamelaar Emitter Breakdown (Max) | 50 V |
| Vce Versadiging (Maksimum) @ Ib, Ic | 600mV @ 30mA, 300mA |
| Transistor Type | PNP |
| Verskaffer toestel pakket | SMini3-F2-B |
| reeks | - |
| Krag - Maks | 150 mW |
| Pakket / saak | SC-85 |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frekwensie - Oorgang | 130MHz |
| GS Huidige Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 120 @ 150mA, 10V |
| Huidige - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Huidige - Versamelaar (Ic) (Maksimum) | 500 mA |
| Basisproduknommer | DSA5002 |
| DSA500200L Besonderhede PDF [English] | DSA500200L PDF - EN.pdf |




TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3
TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3
TRANS PNP 50V 0.5A SMINI3
IGBT Modules
IGBT Modules
TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3
IGBT Modules
IXYS New
IGBT Modules
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
IXYS New
IXYS New
IXYS TO-247
DSA5001 Panasonic
TRANS PNP 50V 0.5A SMINI3
DSA5001ROL Panasonic
IGBT Modules
IGBT Modules
PANASON SOT-323
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/8
2025/01/27
2024/06/19
2024/10/16
DSA500200LPanasonic Electronic Components |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|