Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1753712 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Phoenix Contact |
| Deel van beskrywing: | TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $7.424 |
| 10+ | $6.0749 |
| 50+ | $5.6771 |
| 100+ | $5.223 |
| 250+ | $4.8256 |
| 500+ | $4.5985 |
| 1000+ | $4.3147 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Strip Lengte | - |
| Wire Meter of Bereik - mm² | - |
| Wire Meter of Range - AWG | - |
| Spanning - UL | 300 V |
| Spanning - IEC | 400 V |
| tipe | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Draaimoment - Skroef | - |
| Beëindigingstyl | Solder |
| reeks | COMBICON MSTBV |
| Skroefgrootte | - |
| Posisies per vlak | 16 |
| Plug Wire Entry | - |
| steek | 0.197' (5.00mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal posisies | 16 |
| Aantal vlakke | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Isolasie Hoogte | 0.472' (12.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Behuisingsmateriaal | Polyamide (PA), Nylon |
| Header Oriëntasie | Vertical |
| Kenmerke | - |
| Huidige - UL | 12 A |
| Huidige - OVK | 12A |
| Kontak Stert Lengte | 0.154' (3.90mm) |
| Kontak Paring Finish | Tin |
| Kontak Materiaal | - |
| Kleur | Green |




DESOLDER PUMP WITH TIP 7.5"
CONN HEADER R/A 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM
TERM BLOCK 7POS 45DEG 5.08MM PCB
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
DESOLDER PUMP WITH TIP
CONN HEADER 20POS R/A TIN
CONN TERM BLK SEPARATOR ORANGE
TERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
PLUG COMPONENT NOMINAL CURRENT:
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM
TERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
CONN HEADER R/A 20POS 5.08MM
CONN HEADER 20POS R/A 15GOLD
CONN HEADER 20POS R/A 30GOLD
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM
TERM BLOCK 5POS 45DEG 5.08MM PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
1753712Phoenix Contact |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|