Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 3240631 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Phoenix Contact |
| Deel van beskrywing: | WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56' |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $39.5979 |
| 10+ | $30.3034 |
| 50+ | $27.8791 |
| 100+ | $25.7579 |
| 250+ | $24.5458 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Duct Type | Solid (Raceway), 2 Piece |
| wydte | 2.362' (60.00mm) |
| reeks | CD |
| Pakkie | Bulk |
| Mounting Type | Rivet |
| materiaal | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| lengte | 6.56' (2.00m) |
| Hoogte | 3.937' (100.00mm) |
| Kenmerke | Separate Snap in Lid (Included) |
| Kleur | White |
| Basisproduknommer | CD 60 |




WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
3240631Phoenix Contact |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|