Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 5439950 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Phoenix Contact |
| Deel van beskrywing: | TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Strip Lengte | 7mm |
| Wire Meter of Bereik - mm² | 0.2-2.5mm² |
| Wire Meter of Range - AWG | 12-30 AWG |
| Spanning - UL | 300 V |
| Spanning - IEC | 630 V |
| tipe | Plug, Female Sockets |
| Draaimoment - Skroef | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Beëindigingstyl | Screw |
| reeks | BCVP |
| Skroefgrootte | M3 |
| Posisies per vlak | 20 |
| Plug Wire Entry | 270° |
| steek | 0.200' (5.08mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal posisies | 20 |
| Aantal vlakke | 1 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Isolasie Hoogte | - |
| Ingress Protection | - |
| Behuisingsmateriaal | Polyamide (PA), Nylon |
| Header Oriëntasie | - |
| Kenmerke | - |
| Huidige - UL | 12 A |
| Huidige - OVK | 12A |
| Kontak Stert Lengte | - |
| Kontak Paring Finish | Tin |
| Kontak Materiaal | - |
| Kleur | Gray |




TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM
COAX RG-59 20AWG 75 OHM
RG-59/U COAX 75 OHM
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM
CBL 3POS MALE TO MALE 12'
NAND GATE, TTL/H/L SERIES
COAX RG-59 20AWG 75 OHM
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM
COAX RG-59 20AWG 75 OHM
TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
5439950Phoenix Contact |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|