400LXW100MEFR16X30 Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Rubycon 400LXW100MEFR16X30
Onderdeel nommer: 400LXW100MEFR16X30
Vervaardiger / Brand: Rubycon
Deel van beskrywing: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Inligtingsblaaie:
1.400LXW100MEFR16.pdf ···
Inligtingsblaaie
LXW Series.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Voltage - Rated 400 V
    Verdraagsaamheid ±20%
    Oppervlakte berg land grootte -
    Grootte / Dimensie 0.630" Dia (16.00mm)
    reeks LXW
    Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
    Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 100 kHz
    Graderings -
    polarisasie Polar
    Pakket / saak Radial, Can
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Bulk
    Werkstemperatuur -40°C ~ 105°C
    Mounting Type Through Hole
    Leeftyd @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
    Loodspasie 0.295" (7.50mm)
    Hoogte - Sit (Max) 1.260" (32.00mm)
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    kapasitansie 100 µF