Afrikaans
| Onderdeel nommer: | BCS-145-L-D-PE-085 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | 475VAC |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board |
| reeks | Tiger Claw™ BCS |
| Ry Spacing - Paring | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100' (2.54mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | 89 |
| Aantal posisies | 90 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Isolasie Hoogte | 0.290' (7.37mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 4.6A per Contact |
| Kontak Tipe | Female Socket |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | 0.128' (3.25mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Receptacle, Pass Through |
| Basisproduknommer | BCS-145 |
| aansoeke | - |




CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
BCS-145-L-D-PE-085Samtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|