Afrikaans

| Onderdeel nommer: | ESQ-126-12-T-S |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN SOCKET 26POS 0.1 TIN PCB |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 8+ | $5.0899 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | 550VAC |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board |
| reeks | ESQ |
| Ry Spacing - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 26 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.435" (11.05mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 5.7A per Contact |
| Kontak Tipe | Forked |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | 0.090" (2.29mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | - |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Tin |
| Connector Type | Elevated Socket |
| Basisproduknommer | ESQ-126 |
| aansoeke | - |




CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
ESQ-126-12-T-SSamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|