Afrikaans

| Onderdeel nommer: | ESQT-125-02-L-D-700 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 11+ | $12.9946 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board or Cable |
| reeks | ESQT |
| Ry Spacing - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 50 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.700" (17.78mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 4.5A per Contact |
| Kontak Tipe | Forked |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | 0.150" (3.81mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Elevated Socket |
| Basisproduknommer | ESQT-125 |
| aansoeke | - |




CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
CONN SOCKET 50POS 0.079 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
ESQT-125-02-L-D-700Samtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|